Oppdatert informasjon om KM terrengløp

KM i terrengløp lang løype 2018

Ogndal skole/Røysing Stadion lørdag 29. september.

Arr.: Ogndal IL

STEVNEKONTOR, GARDEROBER OG RESTAURANT
Tilbygg til hovedbygning mot øst/Ogndalsvegen.
Det er satt ut bord og stoler i kroppsøvingssalen.

START/MÅL – LØYPA
Start/mål på handballbanen. Løypa: Se løypekart.
Daglig nedbør de siste ukene har gitt oss store utfordringer mht løypa. Vi har prøvd å beholde den opprinnelige traseen, og bare minner om at det er glatte partier spesielt på kornåkrene, som løperne bes ta hensyn til.

PARKERING
Grusbanen eller på øversida av hovedbygning mot barnehage/vegen.

PREMIERING
Medaljer i gull, sølv og bronse til de tre beste i hver klasse i KM-klassene.
Vi tar utdelinga i utgangspunktet ute, ved start/mål, men hvis været gjør det umulig, blir det inne i gymsalen.

STARTTIDER
13.05: 3 km (én runde) – gutter 13-17 år, veteraner over 70 år (totalt 21 påmeldte).
13.35: 3 km (en runde) – alle klasser jenter/kvinner (totalt 10 påmeldte).
13.35: 6 km (to runder) – gutter 18-19 år, senior og veteraner t.o.m. 65-69 år (totalt åtte påmeldte). Disse passerer etter en runde på grusbanen, ikke innom mål.

NB: Vi kjører et lite løp for 12 år og yngre, utenom KM, med start 12.30. Direkte påmelding i stevnekontoret.

Startliste
3 KM
Jenter 14 år
37. Astrid Haugen Kleppa                                                     Beitstad IL

Jenter 15 år
1. Nora Hegdahl                                                                    Steinkjer FIK

Jenter 17 år
2. Maria Flak                                                                          Steinkjer FIK
3. Ida Helland Iversen                                                           Steinkjer FIK
4. Grethe Tyldum                                                                  Steinkjer FIK
5. Tale Bruheim Breding                                                       Steinkjer FIK
38. Eline Haugen Kleppa                                                       Beitstad IL
Kvinner 35-39 år
6. Helle Gynnild                                                                     Steinkjer FIK
7. Lena Hanem Bartnes                                                        Ogndal IL

Kvinner 50-54 år
8. Mari Ann Landsem Melhus                                               Steinkjer FIK

Gutter 13 år
9. Ole Daniel Prigge                                                               IL Nybrott
10. Bastian Elnan Aurstad                                                     Steinkjer FIK
11. Torstein Gjedrem Lund                                                   Vinne IL
39. Karl Haugen Kleppa                                                        Beitstad IL

Gutter 14 år
12. Mathias Vanem Aas                                                        Steinkjer FIK
13. Marius Lillefjell                                                                Steinkjer FIK

Gutter 15 år
14. Mohamed Husein Ali                                                      IL Nybrott
15. Olav Gjedrem Lund                                                         Vinne IL
16. Iver Gjedrem Lund                                                          Vinne IL
17. Haakon Lillefjell                                                              Steinkjer FIK
18. Odin Elias Brøndbo-Tronstad                                         Snåsa IL

Gutter 16 år
19. Tobias Alstad                                                                  Frol IL
20. August Helland Iversen                                                   Steinkjer FIK
21. Albert Riseth                                                                   Snåsa IL
22. Kristian Falmår                                                                Snåsa IL
23. Mathias Lillehagen (utenfor KM)                                    Aure IL
24. Jesper Andreas Matsson Lundin (utenfor KM)               BUL Tromsø
25. Aleksander Simonsen      (utenfor KM)                          BUL Tromsø
26. Kaya van Hulst Sahin (utenfor KM)                                 Breimsbygda IL

Gutter 17 år
27. Vemund Trebostad Viken                                               Spillum IL
28. Martin Reppen                                                                Namdal LK

6 KM
Gutter 18-19 år
29. Thomas Austheim                                                           Ogndal IL

Menn senior (20-34 år)
30. Ola Berg Fines                                                                 Mosvik IL
31. Mathias Flak                                                                    Steinkjer FIK

Menn 35-39 år
32. Eirik Nordvik                                                                    Steinkjer FIK

Menn 45-49 år
33. Knut Ole Skar                                                                   Malm IL

Menn 60-64 år
34. Ola Berget                                                                        Ogndal IL
35. Kjell Eriksen                                                                     Ogndal IL

Menn 65-69 år
36. Hermann M. Storflor                                                       IL Dalebrand
Lykke til i kretsmesterskapet!

Ogndal IL Friidrett

 

 

Det er stengt for kommentarer.