Resultater Sellifjellrennet 2020

Her er resultater fra Sellifjellrennet 2020

Oppsummering antall startende:
Totalt: 130
Totalt Ogndal: 60
Totalt Stod: 44
Totalt andre: 26

Vinner Ogndal/Stod Kvinner: Lena Hanem Bartnes (Ogndal)
Vinner Ogndal/Stod Menn: Leif Kjesbu (Ogndal)
Raskeste løper Kvinner: Lena Hanem Bartnes (Ogndal) 1:23:54
Raskeste løper Menn: Arnstein Finstad (Steinkjer) 0:57:24

Turklasse Kvinner Junior 16-19 år (20 km):
1 Astrid Marie Sandhaugen (Steinkjer) 1:59:32

Turklasse Kvinner 20-29 år (20 km):
1 Maren Kjesbu (Ogndal) 1:26:29

Turklasse Kvinner 40-49 år (20 km):
1 Ingunn Sandhaugen (Ogndal) 2:05:44

Turklasse Menn Junior 16-19 år (20 km):
1 Marius Lillefjell (Steinkjer) 1:00:06, 2 Håkon Lillefjell (Steinkjer) 1:01:00, 3 Anders Lillefjell (Steinkjer) 1:18:03, 4 Casper Aunli (Steinkjer) 1:35:12, 5 Edvard Ystgård (Stod) 1:50:09

Turklasse Menn 20-29 år (20 km):
1 Sigve Halseth (Stod) 1:18:18

Turklasse Menn 40-49 år (20 km):
1 Arnstein Finstad (Steinkjer) 0:57:24,

Turklasse Menn 50-59 år (20 km):
1 Frode Lillefjell (Henning) 0:57:39, 2 Leif Kjesbu (Ogndal) 1:08:57, 3 Rolf Arne Halseth (Stod) 1:11:18, 4 Olav Rotvold (Inderøy) 1:14:07, 5 Roald Sand (Ogndal) 1:19:08

Trimklasse med tid (20 km):
1 Kjetil Mollan (Sparbu) 1:10:09, 2 Sigve Vist (Inderøy) 1:16:45, 3 Jan Olav Finstad (Ogndal) 1:20:39, 4 Fredrik Mollan (Inderøy) 1:21:05, 5 Kristian B. Overrein (Ogndal) 1:23:14, 6 Lars Erik Bragstad (Ogndal) 1:23:15, 7 Ole Petter Utgård (Stod) 1:23:16, 8 Lena Hanem Bartnes (Ogndal) 1:23:54, 9 Odd Robert Hatling (Stod) 1:34:49, 10 Øystein Røli (Stod) 1:35:38, 11 Eirik Kjesbu (Ogndal) 1:36:53, 12 Hermod Hatling (Stod) 1:38:37, 13 Solveig Utgård (Stod) 1:39:30, 14 Kristian Hagen (Ogndal) 1:41:43, 15 Odd Halseth (Stod) 1:42:53, 16 Bertil Aasheim (Ogndal) 1:49:33, 17 Gunnar Røli (Stod) 1:52:00, 18 Morten Aasheim (Ogndal) 1:52:51, 19 Tone Lindset (Ogndal) 1:54:08, 20 Ingvild Stornes (Stod) 1:55:35, 21 Amund Kjesbu (Ogndal) 2:02:34, 22 Erland Kjesbu (Ogndal) 2:02:35, 23 Hanna Overrein (Ogndal) 2:10:16, 24 Anne Monica Overrein (Ogndal) 2:10:18

3-mannslag Kvinner:
1 Ogndal 4:44:31 (Lena Hanem Bartnes 1:23:54, Maren Kjesbu 1:26:29, Tone Lindset 1:54:08)

3-mannslag Menn:
1 Ogndal 3:48:44 (Leif Kjesbu 1:08:57, Roald Sand 1:19:08, Jan Olav Finstad 1:20:39), 2 Stod 3:52:52 (Rolf Arne Halseth 1:11:18, Sigve Halseth 1:18:18, Ole Petter Utgård 1:23:16)

10-mannslag:
1 Ogndal 14:33:45 (Leif Kjesbu 1:08:57, Roald Sand 1:19:08, Jan Olav Finstad 1:20:39, Kristian B. Overrein 1:23:14, Lars Erik Bragstad 1:23:15, Lena Hanem Bartnes 1:23:54, Maren Kjesbu 1:26:29, Eirik Kjesbu 1:36:53, Kristian Hagen 1:41:43, Bertil Aasheim 1:49:33), 2 Stod 15:46:28 (Rolf Arne Halseth 1:11:18, Sigve Halseth 1:18:18, Ole Petter Utgård 1:23:16, Odd Robert Hatling 1:34:49, Øystein Røli 1:35:38, Hermod Hatling 1:38:37, Solveig Utgård 1:39:30, Odd Halseth 1:42:53, Edvard Ystgård 1:50:09, Gunnar Røli 1:52:00)

Familieklasse fra Giskås (20 km):
Ellen Valøen Forfang (Ogndal), Asbjørn Åsheim (Ogndal), Kari Åsheim (Ogndal), Vegard Dahl (Stod), Dag Røyseng (Ogndal), Malin Røyseng (Ogndal), Ann Louise Røyseng (Ogndal), Janne Røli (Stod), Tor Jonstad (Stod), Trond Derås (Stod), Anne Berit Lein (Ogndal), Nils Kristian Overrein (Ogndal), Ellrun Ystad (Ogndal), Karin Ryen (Stod), Karen Anna Brøndbo (Stod), Ingeborg Anna Hatling (Stod), Per-Ivar Finstad (Stod), Ine Marie Roel Bosnes (Ogndal), Geir Folstad (Ogndal), Kristin Stokke Folstad (Ogndal), Ingrid Stokke Folstad (Ogndal), Elin Stokke Folstad (Ogndal), Even Skjeflo (Stod), Linda Antonsen (Ogndal), Tore Stokke (Ogndal), Ida Mathilde Stokke (Ogndal), Sigrid Stokke (Ogndal), Martin Stokke (Ogndal), Reidun Grande (Ogndal), John Stokke (Ogndal), Johannes Hanem Bolås (Ogndal), Martin Hanem Bartnes (Ogndal), Tore Sul (Stod), Arvid Valøen (Stod), Even Hollås (Ogndal), Rune Andre Hollås (Ogndal), Jorunn Kristin Bremseth (Ogndal), Edvard Røliaunet (Ogndal), Bjørg Brosveet (Henning), Aase Lillefjell (Stod), Hilde Hallem Iversen (Stod), Mali Vist (Inderøy), Annvor Fjerstad (Inderøy), Mona Charlotte Ørsjødal (Verrabotn), Åse Ørsjødal (Verrabotn)

Familieklasse fra Brandheia (9 km):
Atle Hammer (Ogndal), Berit Hammer (Ogndal), Marte Nessan (Stod), Odin Nessan Ramberg (Stod), Oliver Dahl (Stod), Gard Finstad (Steinkjer), Ingebjørg Roel (Steinkjer), Kathrine Storli (Steinkjer), Aslaug Soldahl (Steinkjer), Oliver Røyseng (Stod), Espen Skjeflo (Stod), Nora Arnesen (Stod), Ole Marcus Arnesen (Stod), Nina Arnesen (Stod), Tomas Arnesen (Stod), Ann Kristin Grande (Byafossen), Charlotte Grande (Byafossen), Aksel Grande (Byafossen), Kari Bjørdal (Steinkjer), Jon Arne Kjesbu (Ogndal), Lilly Caroline Kjesbu (Ogndal), Nina Rygg (Stod), Sondre Wennes (Stod), Paul Kvarving (Ogndal), Monika Kvarving (Ogndal), Maria Kvarving (Ogndal), Linnea Kvarving (Ogndal), Ingrid Olea Jensen (Ogndal), Sigve Mortensen Finstad (Ogndal), Sondre Haugbotn (Stod), Tobias Haugbotn (Stod), Jonatan Hov (Ogndal), Torstein Dybdahl (Nesna), Heidi Wennes (Fram Verran), Joar Røyseng (Ogndal), May Liss Røyseng (Ogndal), Peder Røyseng Lund (Ogndal), Inger Holde Kjesbu (Ogndal), Jarle Kjesbu (Ogndal), Grete Volan (Stod), Lars Hatling (Stod), Lillian Wåde (Stod), Live Norstrøm (Stod), Robin Norstrøm (Stod), Anton Djuvsland (Stod), Per Magnus Djuvsland (Stod)

Det er stengt for kommentarer.